-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
Medische Ziekenhuis van de Laagpp Pp+Pe Sms Beschikbare Beschermende Kostuums van het isolatielaboratorium het Geduldige

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xSteekproef | Vrij | Sleutelwoord | Schrob Kostuum |
---|---|---|---|
Koker | Korte Aangepaste Koker | Materiaal | PP OF SMS |
de periode van de kwaliteitswaarborg | drie jaar | Type | V-hals of rond-Hals |
OEM | Beschikbaar | Eigenschap | Beschikbaar |
Hoog licht | Pe de Beschikbare Beschermende Kostuums van Sms,De Beschikbare Beschermende Kostuums van het isolatielaboratorium,Beschikbare het Laboratoriumlaag van pp Sms |
Aangepaste Niet-geweven de Stoffen Geduldige Toga van soorten voor het Ziekenhuis
Productomschrijving
Eigenschappen:
* Schrob Kostuums omvat laag en broek
* Met of zonder Koker
* Vrij latex
* Steken & het Heat-sealing
* V-kraag of rond-kraag
* de zak is beschikbaar
* Whidely op het ziekenhuis, medische en gezondheidszorggebied wordt gebruikt dat
Punt | De zachte soorten-v-Kraag schrobt Kostuum met 1/2/3Pockets |
Materiaal | Soorten 30-50g/m2 SMS |
Grootte | XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL |
Kleur | Groen, Blauw, Roze, Marineblauw |
Kraag | V-hals of rond-Hals; |
Koker | Korte koker, met of zonder zakken |
Broek | Elastiek of bandtaille; Met of zonder zakken, Drawstring-taille of elastische taille |
Het product toont
Bedrijfprofiel
- Is geweven Co. van Xinyangyihe niet, Ltd gespecialiseerd in het produceren van niet-geweven stof en niet geweven producten, die in Xixian- een provincie in Henan-Provincie gestationeerd zijn.
- De verkoopafdeling wordt gevestigd in Zhengzhou, de hoofdstad van Henan-Provincie.
- de ervaring van 10 jaar om niet geweven stof te produceren en niet-geweven producten te ontwerpen.
- 6 niet geweven het werkwinkels (producerend het werkwinkels en de niet-geweven winkels van het productenwerk).
- Pakhuis, R&D-afdeling, inspectiefaciliteiten, enz.
- Het behandelt 30.000 vierkante meters.
Onze dienst:
1) De vrije steekproeven zouden kunnen zonodig worden aangeboden
2) Fabrikant met de ervaring van meer dan 10 jaar
3) Professioneel ontwerpteam en kwaliteitscontroleteam
4) Diverse niet-geweven producten met hoogte - kwaliteit en prise het best
Stoffeneigenschap
1. SS: Spunbond niet-geweven stof + spunbond niet-geweven stof = warmgewalst van twee lagen van vezelweb;
SS de medische niet-geweven producten zijn medische en hygiënische die textiel van chemische vezels met inbegrip van polyester, polyamide, polytetrafluoroethylene (PTFE) wordt gemaakt, polypropyleen, koolstofvezel, en glasvezel. pakket met inbegrip van beschikbare maskers, chirurgische toga's, isolatietoga's, laboratoriumlagen, verpleegsterskappen, chirurgische kappen, artsenkappen, chirurgische zakken, moederschapszakken, eerste hulpuitrustingen, luiers, kussenslopen, bedbladen, dekbeddekking, schoendekking, en andere beschikbare medische verbruiksgoederenreeksen.
2. SMS: Spunbond niet-geweven stof + smelting-geblazen niet-geweven stof + spunbond niet-geweven stof = drie-laag warmgewalst vezelweb;
SMS is een samengestelde niet-geweven stof, die een samengesteld product van spunbond en meltblown is. Het heeft de voordelen van filtratieprestaties met hoge weerstand, goede, geen bindmiddel, en geen giftigheid.
Momenteel, wordt het hoofdzakelijk gebruikt in de beschermingsproducten van de medische en gezondheidsarbeid zoals chirurgische kleren, chirurgische kappen, beschermende kleren, de kleren van de handwas, handtassen, steriliserende doeken, maskers, luiers, de maandverbanden van vrouwen, enz.
3. SMMS:
De vezelweb van Spunbond is het niet-geweven fabric+meltblown niet-geweven fabric+meltblown niet-geweven fabric+spunbond niet-geweven fabric=Four-layer warmgewalst. De niet-geweven stof van SMMS is een samengestelde niet-geweven stof, die een samengesteld product van spunbond en smelting-geblazen is; het is een uitbreiding van de niet-geweven stof van SMS.
4. SSMMS:
De medische niet-geweven stof van SSMMS heeft een unieke multi-layer spunbond/meltblown-combinatiestructuur, die hoge barrièreeigenschappen en goede breathability heeft. Dit materiaal kan worden gebruikt om chirurgische sjaals, chirurgische toga's, schone kleren, maskers, en andere medische producten te maken.