-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
Niet Geweven het Overtrek50gsm pp SMS Medisch Gebruik van de Stoffen Beschikbaar Beschermend Slijtage

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xProductnaam | Beschikbaar Overtrek | Materiaal | PP SMS |
---|---|---|---|
Gewicht | 25-50gsm | Kleur | Wit, Blauw of Aangepast |
Grootte | S-3XL | Koker | Elastisch manchet |
Verpakking | 1pcs/bag. 50pcs/case | ||
Markeren | Overtrek van de stoffen het Beschikbare Beschermende Slijtage,Elastische manchet Beschikbare Beschermende Slijtage,50gsm beschikbaar Beschermend Slijtageovertrek |
Het gemeenschappelijke beschikbare overtrek maakte van pp of niet-geweven de stoffen niet medisch gebruik van SMS
Productomschrijving
Het beschikbare overtrek wordt uausally niet gebruikt in het ziekenhuis. Het wordt van pp of de niet-geweven die stof van SMS gemaakt met de waterdichte, goede verschijning en de ventilatie wordt gekenmerkt. Het heeft verschillende kleur en stijlen betreffende de kap, shoecover en de kraag. U kunt het product volgens uw vraag buigzaam kiezen.
Materiaal | PP SMS |
Kleur | Blauw, Wit of aangepast |
Grootte | S-3XL |
Gewicht | 25-50gsm |
Stijl |
A: met kap, elastisch manchet, ritssluiting zonder shoecover B: met kap, elastisch manchet, ritssluiting en shoecover C: met kraag, elastisch manchet, ritssluiting, zonder kap en shoecover D: met kraag, ritssluiting, het openen manchet, zonder kap en shoecover |
Het detail toont
Bedrijfprofiel
Het bezet 30.000 vierkante meters, meer dan 10.000 vierkante meters om gebied te bouwen; met groot-geavanceerd productiemateriaal, is onze maandelijkse capaciteit 800 Ton niet-geweven en 1000,000pcs van medische toga's. Met verkoopbureau in het centrum van Zhengzhou, heeft Yihe meer dan 20 professionele verkoop, 15 hoogste leidingpersoneel, 5 technici, meer dan 150 goedgetrainde arbeiders in ons HK en fabrieken. Wij werken met integriteit, professionalisme en goed kennis om aan de eisen van de klant te voldoen.
De Yiheopdracht is de maximumveiligheid met de hoogste mate van comfort en bescherming voor patiënt en chirurg. Ons doel is onze partner te verstrekken het meest efficiënt, rendabel en de hoogte - de preventieoplossingen van de kwaliteitsbesmetting.
Productielijn
Toon Zaal
Arbeiders
Klanten en Certificaat