-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
De niet-geweven Toga van de Stoffen Beschikbare Isolatie met Band Achter In te ademen Beschermende Slijtage

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xGewicht | Lichtgewicht | Productnaam | Beschikbare Isolatietoga |
---|---|---|---|
Sluitingstype | Band-rug | Eigenschap | In te ademen, Zacht |
Materiaal | Niet-geweven Stof | Weerstand | Waterdicht, Stofdicht, Antistatisch |
Kokertype | Lange Koker | Verpakking | 1pc/bag |
Hoog licht | De niet-geweven Toga van de Stoffen Beschikbare Isolatie,Beschikbare Isolatietoga met Bandrug,In te ademen Beschikbare Isolatie Beschermende Slijtage |
Productomschrijving:
Onze beschikbare isolatietoga's worden ontworpen om tegen stof, vloeistoffen en andere verontreinigende stoffen te beschermen. Zij worden gemaakt van in te ademen, zachte en lichtgewicht niet-geweven stof, makend hen aan slijtage comfortabel. De toga kenmerkt een band-achtersluiting aan en uit voor gemakkelijk en een volledig-lichaamsstijl voor volledige dekking. Het kan in de ziekenhuizen, laboratoria, klinieken, en andere medische montages worden gebruikt. Onze beschikbare isolatiekleren worden ontworpen om als product voor éénmalig gebruik worden gebruikt, aangezien zij niet voorgenomen voor veelvoudig gebruik zijn. Zij zijn ook beschikbaar met een kapoptie voor extra bescherming. Deze niet-geweven beschikbare isolatietoga's verstrekken superieure breathability en zijn perfect voor beroepsbeoefenaars die een lichtgewicht en comfortabele beschermende kledingsoplossing zoeken.
Eigenschappen:
- Productnaam: Beschikbare Isolatietoga
- Materiaal: Niet-geweven Stof
- Stijl: Volledig-lichaam
- Gewicht: Lichtgewicht
- Weerstand: Waterdicht, Stofdicht, Antistatisch
- Verpakking: 1pc/bag
- Specialiteit: De Toga's van de polyethyleenisolatie, Beschikbare Isolatiekleren, de Toga van de Polypropyleenisolatie, Waterdichte Isolatietoga
Technische Parameters:
Parameter | Waarde |
---|---|
Kokertype | Lange Koker |
Materiaal | Niet-geweven Stof |
Productnaam | Beschikbare Isolatietoga |
Weerstand | Waterdicht, Stofdicht, Antistatisch |
Eigenschap | In te ademen, Zacht |
Sluitingstype | Band-rug |
Stijl | Volledig-lichaam |
Verpakking | 1pc/bag |
Gewicht | Lichtgewicht |
Sleutelwoorden | de toga's van de polyethyleenisolatie, isolatietoga met manchet, de toga van de polypropyleenisolatie |
Toepassingen:
De beschikbare de isolatietoga's van YIHE bieden de perfecte combinatie van bescherming en comfort voor medisch personeel en ander personeel in contact met potentieel besmettelijke materialen aan. Alle beschikbare de isolatietoga's worden van YIHE gemaakt van lichtgewichtpolypropyleen, die een zachte, comfortabele pasvorm verstrekken die ook waterdicht, stofdicht, en antistatisch is. YIHE-de isolatietoga's kenmerken ook lange kokers en een kap voor maximale bescherming tegen besmettelijke materialen. Met hun lichtgewichtontwerp en in te ademen materiaal, zijn de beschikbare de isolatietoga's van YIHE de perfecte oplossing voor medische beroeps en ander personeel met behoefte aan bescherming tegen potentieel besmettelijke materialen.
De beschikbare de isolatietoga's van YIHE zijn ideaal voor medisch personeel in contact met besmettelijke materialen, evenals veel andere medische en industriële toepassingen. Deze toga's worden ontworpen om volledige lichaamsbescherming te bieden, terwijl het toestaan van volledige mobiliteit, en zijn perfect voor medische beroeps, laboratoriumpersoneel, en iedereen anders in contact met potentieel besmettelijke materialen. De beschikbare de isolatietoga's worden van YIHE gemakshalve verpakt in individuele zakken voor gemakkelijk opslag en vervoer.
De beschikbare de isolatietoga's van YIHE bieden de perfecte combinatie van comfort en bescherming voor medisch personeel en ander personeel in contact met potentieel besmettelijke materialen. Hun lichtgewichtontwerp en in te ademen materiaal maken hen aan slijtage comfortabel terwijl het verstrekken van maximale bescherming. De beschikbare de isolatietoga's van YIHE zijn de perfecte oplossing voor medische beroeps en ander personeel met behoefte aan bescherming tegen potentieel besmettelijke materialen.
Verpakking en het Verschepen:
Verpakking en het Verschepen van Beschikbare Isolatietoga:
- De beschikbare isolatietoga's worden verpakt individueel in verzegelde plastic zakken.
- De toga's worden verscheept in stevige dozen met het opvullen om hen tegen schade tijdens vervoer te beschermen.
- De dozen worden geëtiketteerd met de productomschrijving en de hoeveelheid.
- De dozen worden verzegeld met band om veiligheid tijdens het verschepen te verzekeren.
FAQ:
- Q: Wat is Beschikbare Isolatietoga?
A: De beschikbare Isolatietoga is een persoonlijk beschermende die kledingspunt wordt gebruikt om het lichaam tegen de verspreiding van besmettingen of ziekten te beschermen. - Q: Wat is de merknaam voor Beschikbare Isolatietoga?
A: De merknaam voor Beschikbare Isolatietoga is YIHE. - Q: Wat is het modelaantal voor Beschikbare Isolatietoga?
A: Het modelaantal voor Beschikbare Isolatietoga is yihe-ISOLATIE. - Q: Waar wordt de Beschikbare Isolatietoga vervaardigd?
A: De beschikbare Isolatietoga wordt vervaardigd in China. - Q: Wat wordt de Beschikbare Isolatietoga gemaakt van?
A: De beschikbare Isolatietoga wordt gemaakt van een niet-geweven materiaal.