-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
Eenmalig SMS niet-geweven weefsel van Ltd. Bedrijf ISO9001 gecertificeerd

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xNaam van het product | Niet-geweven textiel voor eenmalig gebruik | bedrijf | Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd. |
---|---|---|---|
Kleur | Medisch blauw, groen of op maat | Materiaal | 100% SMS materiaal |
Gewicht | 40-120gsm | Fature | in te ademen hydrofiele antistatische antibacterieel |
Sleutelwoorden | De Grondstof voor Chirurgische Toga, Overtrek, schrobt Kostuum, masker, enz. | Gram | 20-100gsm |
Productbeschrijving:
SMS Non-woven Fabric is een wegwerpstof, ademend, hydrofiele en antistatische grondstof die wordt geproduceerd door combinatie van spunbond- en smeltblown spunbond-technologieën.groen of op maat gemaakte kleuren met een grambereik van 20-100 gramHet wordt voornamelijk gebruikt voor de productie van chirurgische jurken, overalls, scrubsuits, maskers en andere medische beschermende kleding. Het is ook bekend om zijn antibacteriële en winddichte eigenschappen.
Dit SMS-stofmateriaal is zeer ademend en biedt een uitstekende barrière tegen vloeistoffen en bacteriën, waardoor het zeer geschikt is voor medische beschermende kleding.Het is licht en comfortabel om te dragenHet biedt een uitstekende laag slijtvastheid en hydrostatische weerstand, waardoor het ideaal is voor medische mantels en maskers.Het is ook zeer duurzaam en biedt uitstekende bescherming tegen microbiële en chemische gevarenDit gesponnen smeltblown gesponnen SMS materiaal is vooral geschikt voor het maken van jurken, overalls, scrubsuits en maskers voor medisch personeel.
Kenmerken:
- Productnaam:SMS Niet-geweven weefsel
- Materiaal:100% SMS materiaal
- Gebeurtenis:Adembenemend, hydrofiele, antistatische, antibacteriële
- Breedte:1.6m, 2.4m, 3.2m, of aangepast
- Gram:20-100 g/m2
- Certificaat:CE, ISO9001
Technische parameters:
Vastgoed | Specificatie |
---|---|
Zeilrooster | Ongeveer 25 dagen |
Grondstof voor | Chirurgische jurk, overhemd, scrubsuit, masker, enz. |
Onderneming | Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd. |
Breedte | 1.6,2.4,3.2m, of aangepast |
Kenmerken | Adembare, hydrofiele, antistatische, antibacteriële |
Materiaal | 100% SMS materiaal |
Kleur | Medisch blauw, groen of op maat |
Gewicht | 40 tot 120 gm |
Gram | 20-100 g/m2 |
Certificaat | CE, ISO9001 |
Sleutelwoorden | Spunbond Meltblown Spunbond SMS, SMS Stofmateriaal, Spunbond Meltblown Spunbond SMS Stof |
Toepassingen:
Xinyang YIHE Non-woven Co., Ltd. is een professionele fabrikant van niet-geweven stoffen, die high-quality disposable SMS Non-woven Stoffen met merknaam Xinyang YIHE, modelnummer Yh-H,en Materialen 100% SMS-materiaalHet heeft CE en ISO-certificering en wordt op grote schaal gebruikt in medische kledingstof, medische kledingstoffabrikanten, niet-geweven stof rollen, niet-geweven stof leveranciers, niet-geweven materiaal,Fabrikanten van niet-geweven stoffen, sms leveranciers van niet-geweven stoffen, enzovoort.
Deze wegwerpstof van SMS heeft een breedte van 1.6, 2.4Het is beschikbaar met een concurrerende prijs van USD-1.73Het product is voorzien van een rollenverpakking en is gecertificeerd met CE, ISO9001.
Vragen:
- 1Wie zijn wij?
We zijn gevestigd in Henan, China, beginnen vanaf 2008, verkopen naar de binnenlandse markt ((55.00%), Zuid-Amerika ((20.00%), Noord-Amerika ((15.00%), Midden-Oosten ((10.00%).
2. hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Altijd een pre-productie monster vóór de massaproductie;
Altijd laatste inspectie vóór verzending;
3Wat kun je van ons kopen?
SMS-stof, gezichtsmasker, overhemd, chirurgische jurk, isolatiejurk
4. waarom zou u bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?
Xinyang yihe bedrijf is een grootschalige productie van niet-geweven stof en niet-geweven producten fabriek, ontwikkeling en productie, we in de niet-geweven industrie heeft jaren van geschiedenis,gelegen in de buurt van Shanghai, met een gemakkelijk zeevervoer en een gemakkelijk luchtvervoer.
5. welke diensten kunnen wij leveren?
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, Expresslevering;
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD,EUR,HKD,CNY;
Aanvaardbare betaalmethode: T/T,L/C,PayPal,Western Union,Cash;
Taal gesproken: Engels, Chinees