-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
3.2m breedte SMS niet-geweven stof One-Stop medisch mantelstof

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xSleutelwoorden | De Grondstof voor Chirurgische Toga, Overtrek, schrobt Kostuum, masker, enz. | Certificaat | CE, ISO9001 |
---|---|---|---|
Fature | in te ademen hydrofiele antistatische antibacterieel | Breedte | 1.6、 2,4、 3.2m, of aangepast |
Gram | 20-100gsm | Productnaam | Niet-geweven textiel voor eenmalig gebruik |
gewicht | 40-120gsm | Kleur | Medisch blauw, groen of op maat |
Hoog licht | 3.2 m breedte SMS niet-geweven stof,Medicijnkleding SMS Niet-geweven stof |
Xinyang YIhe Non-Woven Co. Uw One-Stop Medical Gown Fabric Solution
Productbeschrijving:
Gewicht: 40-120 gm
Certificaat: CE, ISO9001
Breedte: 1,6 m, 2,4 m, 3,2 m of op maat
Onderneming: Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd.
Naam van het product: wegwerp SMS Niet-geweven weefsel
Sleutelwoorden: spinbond meltblown spunbond sms, spunbond meltblown spunbond sms, spunbond meltblown spunbond sms
Onze wegwerp SMS niet-geweven stof is een veelzijdig en duurzaam materiaal dat veel wordt gebruikt in verschillende industrieën.waardoor het een superieure sterkte en absorptie heeft.
Met een gewichtsbereik van 40 tot 120 gram is onze stof lichtgewicht, maar toch sterk, waardoor het geschikt is voor een breed scala van toepassingen.zoals chirurgische jurken, gordijnen en maskers, vanwege de niet-absorberende en niet-allergene eigenschappen.
Onze SMS non-woven stof wordt ook veel gebruikt in de automotive, bouw en landbouw industrie, omdat het uitstekende isolatie en bescherming biedt tegen stof, chemicaliën,en andere deeltjes.
Naast de praktische toepassingen is onze SMS non-woven stof ook milieuvriendelijk, omdat het is gemaakt van 100% polypropyleen en recycleerbaar.het waarborgen van hoge kwaliteits- en veiligheidsnormen.
De breedte van onze weefsel kan worden aangepast aan uw specifieke behoeften, met opties van 1,6 m, 2,4 m en 3,2 m. Dit zorgt voor meer flexibiliteit en efficiëntie in productieprocessen.
Kies Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd als uw vertrouwde leverancier van wegwerp SMS non-woven weefsel..
Kenmerken:
- Naam van het product: wegwerp SMS Niet-geweven weefsel
- Zeevaart: Ongeveer 25 dagen
- Sleutelwoorden: grondstof voor chirurgische jurken, overalls, scrubsuits, maskers, enz.
- Gewicht: 40-120 gm
- Gram: 20-100 gm
- Weefsel voor medische kleding
- Spunbond Meltblown Spunbond SMS
- Weefsel voor medische kleding
- Stoffen voor chirurgische gewaden
- Andere weefsels
- Wegwerpstof
Technische parameters:
Productnaam | Niet-geweven textiel voor eenmalig gebruik |
---|---|
Onderneming | Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd. |
Certificaat | CE, ISO9001 |
Zeilrooster | Ongeveer 25 dagen |
Breedte | 1.6,2.4,3.2m, of aangepast |
Factuur | Adembare, hydrofiele, antistatische, antibacteriële |
Sleutelwoorden | Grondstof voor chirurgische jurken, overalls, scrubsuits, maskers, enz. |
Gram | 20-100 g/m2 |
Gewicht | 40 tot 120 gm |
Kleur | Medisch blauw, groen of op maat |
niet-geweven weefselrol | High Quality SMS Niet-geweven weefselrol |
SMS-stofmateriaal | 100% polypropyleen SMS-stofmateriaal |
SMS-kledingmateriaal | Hydrofobisch materiaal voor SMS-kleding |
Toepassingen:
Merknaam: Xinyang YIHE
Modelnummer: Yh-Z
Oorsprong: Henan, China
Certificering: CE, ISO
Minimale bestelhoeveelheid: 0,5 ton
Prijs: 1 dollar.7
Verpakking: in rolverpakking
Levertijd: ongeveer 25 dagen
Betalingsvoorwaarden: TT in Advance
Voorzieningscapaciteit: 30 ton per dag
Breedte: 1.6, 2.4, 3,2m of op maat
Onderneming: Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd.
Kleur: Medisch blauw, groen of op maat
Kenmerken: Adembenemend, hydrofiele, antistatische, antibacteriële
Certificaat: CE, ISO9001
SMS Non Woven Fabric is een soort niet-geweven stof die is gemaakt van 3 lagen gesponnen niet-geweven stof en gesmolten niet-geweven stof.duurzaam en lichtgewicht, waardoor het geschikt is voor verschillende toepassingen in verschillende industrieën.
Onze SMS non-woven stof wordt geproduceerd door Xinyang YIHE Non-woven Co., Ltd, een toonaangevende fabrikant en leverancier van niet-geweven stoffen in China.Wij zorgen ervoor dat onze SMS Non Woven Stoffen voldoen aan internationale normen en van hoge kwaliteit zijn.
Onze SMS nonwoven stof wordt veel gebruikt in de medische industrie omdat het een ideaal materiaal is voor het maken van medische jurken en gordijnen.die het doorlaten van lucht toestaat terwijl vloeistoffen en bacteriën worden voorkomen, waardoor het ideaal is voor gebruik in ziekenhuizen, klinieken en andere medische faciliteiten.
Onze SMS nonwoven stof wordt ook gebruikt in de verpakkingsindustrie, omdat het sterk en verscheurbestendig is.en andere producten die tijdens het vervoer moeten worden beschermd.
De antistatische en antibacteriële eigenschappen van het materiaal maken het geschikt voor gebruik in cleanrooms, laboratoria en andere omgevingen waar hygiëne en reinheid cruciaal zijn.
1Hoogwaardig: Onze SMS Non Woven Fabric is gemaakt van hoogwaardige materialen en wordt geproduceerd met behulp van geavanceerde technologie, waardoor de sterkte, duurzaamheid en effectiviteit ervan worden gewaarborgd.
2. Aanpassing: Wij bieden een breed scala aan breedtes en kleuren om uit te kiezen, of wij kunnen de stof aanpassen volgens uw specifieke vereisten.
3. Vinnige levering: Met een leveringscapaciteit van 30 ton per dag, kunnen wij aan uw eisen voldoen en de producten tijdig leveren.
4Concurrerende prijs: Als directe fabrikant bieden wij concurrerende prijzen zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit van onze producten.
5. Betrouwbare leverancier: We hebben CE en ISO certificeringen verkregen, en onze producten worden vertrouwd en erkend door klanten over de hele wereld.
Als u op zoek bent naar een betrouwbare leverancier van SMS Non Woven Fabric, kijk dan niet verder dan Xinyang YIHE Non-woven Co., Ltd. Neem nu contact met ons op voor meer informatie en om een offerte aan te vragen.Laat ons uw betrouwbare partner zijn voor al uw niet-geweven stoffen behoeften!
Sleutelwoorden: SMS-kledingmateriaal, SMS-stofmateriaal, SMS-kledingmateriaalleverancier
Website: www.yihenonwoven.com
Aanpassing:
Oorsprong: Henan, China
Certificering: CE, ISO
Minimale bestelhoeveelheid: 0,5 ton
Prijs: 1 dollar.7
Verpakking: in rolverpakking
Levertijd: ongeveer 25 dagen
Betalingsvoorwaarden: TT in Advance
Voorzieningscapaciteit: 30 ton per dag
Onderneming: Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd.
Zeevaart: Ongeveer 25 dagen
Inhoud: ademend, hydrofiele, antistatische, antibacteriële
Certificaat: CE, ISO9001
Sleutelwoorden: grondstof voor chirurgische gewaden, overalls, scrubsuits, maskers, enz.
Voor hoogwaardige niet-geweven weefsel, kijk niet verder dan Xinyang YIHE.overalls, scrub suits, maskers, en meer.
Onze niet-geweven weefsel is verkrijgbaar in rolvorm en is gemaakt van de beste materialen met behulp van onze geavanceerde ssmms (spunbond meltblown spunbond) technologie.Dit resulteert in een stof die niet alleen ademend en hydrofiele is, maar ook antistatisch en antibacterieel, waardoor het perfect is voor gebruik in medische en hygiëneproducten.
Met onze CE en ISO certificeringen kunt u erop vertrouwen dat onze niet-geweven weefsel voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.7 per tonOnze rollenverpakking en 25 dagen levertijd zorgen ervoor dat u uw bestelling tijdig en gemakkelijk ontvangt.
Bij Xinyang YIHE, zijn we toegewijd aan het leveren van topkwaliteits klantenservice en ervoor te zorgen dat onze klanten de beste niet-geweven stof op de markt ontvangen.Neem vandaag nog contact met ons op om meer te weten te komen over onze aanpassingsopties en uw bestelling te plaatsen.
Verpakking en verzending:
De SMS Non Woven Fabric is zorgvuldig verpakt om de kwaliteit ervan tijdens het vervoer te waarborgen.Vervolgens worden de dozen op pallets gestapeld en stevig vastgebonden om te voorkomen dat ze tijdens het vervoer bewegen.
De verzending van de SMS Non Woven Fabric geschiedt via betrouwbare en efficiënte vervoerders.Ons team zorgt ervoor dat alle noodzakelijke documenten en douaneprocedures zijn voltooid om vertragingen of problemen tijdens de verzending te voorkomen.
Voor internationale zendingen voorzien wij in verpakkingen en etiketten die voldoen aan de voorschriften van het land van bestemming.We bieden ook de mogelijkheid voor klanten om hun eigen verzending te regelen indien gewenst.
Met ons strikte verpakkings- en verzendproces garanderen we dat de SMS Non Woven Stoffen in perfecte staat aankomen, klaar om te worden gebruikt voor elke toepassing.