-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
Eenmalige waterdichte anti-slip schoenen in wit / blauw / roze met CE
Place of Origin | Henan , China |
---|---|
Merknaam | Disposable Shoe cover |
Certificering | CE , FDA |
Model Number | YH shoecover |
Minimum Order Quantity | 50000PCS |
Prijs | USD0 . 01 - 0 . 03 |
Packaging Details | 100pcs / bag , 20bags / carton |
Delivery Time | 30days |
Payment Terms | T / T , L / C |
Supply Ability | 1000000 Pieces per Month |

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xNaam van het product | beschikbare schoendekking | OEM/ODM | Beschikbaar |
---|---|---|---|
Kenmerken | Waterdicht, stofdicht, antistatisch, anti-slip, enzovoort. | Materiaal | PP SMS PE CPE Kunststof |
Certificaat | CE, ISO13485, FDA | Toepassing | Ziekenhuis, laboratorium, voedselindustrie, enzovoort. |
Pakket | 100 stuks per zak, 2000 stuks per doos. | Gewicht | 20 - 40 gm |
Hoog licht | Waterdichte Beschikbare Schoendekking,CE eenmalige schoenenbekleding,Eenmalige schoenenbekleding tegen wegslip |
Eenmalige waterdichte anti-slip schoenbedekkingen in wit/blauw/roze met CE
Productbeschrijving:
Deze schoenenbedekkingen zijn gemakkelijk te gebruiken en zijn verkrijgbaar in een verpakking van 100 stuks per zak en 2000 stuks per koffer. De waterdichte en stofdichte eigenschappen maken ze ideaal voor gebruik in natte of stoffige omgevingen.De antistatische functie helpt om elektrostatische ontlading te voorkomen, waardoor ze ideaal zijn voor gebruik in gevoelige elektronische omgevingen.
Onze wegwerphoesjes zijn verkrijgbaar in drie verschillende kleuren: wit, blauw en roze, zodat u kunt kiezen welke past bij uw behoeften. De maat van de schoenhoesjes is verkrijgbaar in twee verschillende maten:40*15cm en 41*16cmJe kunt de maat kiezen die perfect bij je schoenmaat past.
De anti-slip functie zorgt ervoor dat je niet glijdt of valt terwijl je deze schoenen dekken draagt, en als je liever normale schoenen dekken, bieden we ze ook.
Deze wegwerpvoetbedekkingen zijn gemakkelijk te gebruiken, schuif ze gewoon over je schoenen en gooi ze na gebruik weg.Ze zijn een kosteneffectieve en handige manier om hygiënenormen in een breed scala van omgevingen te handhaven.
Kenmerken:
- Naam van het product: eenmalige schoenenbekleding
- MOQ: 50.000 stuks
- Toepassing: ziekenhuis, laboratorium, voedingsmiddelenindustrie, enz.
- Kleur: Wit / Blauw / Roze
- Grootte: 40 * 15cm, 41 * 16cm
- Kenmerken: Wegwerpvoetbedekkingen, tegen vuil, antibacteriële
Technische parameters:
OEM/ODM | Beschikbaar |
Kenmerken | Waterdicht, stofdicht, antistatisch, anti-slip, enz. |
Certificaat | CE, ISO13485, FDA |
Materiaal | PP, SMS, PE, CPE Kunststof |
Pakket | 100 stuks per zak, 2000 stuks per koffer |
MOQ | 50,000 stuks |
Toepassing | Ziekenhuis, laboratorium, voedselindustrie, enz. |
Kleur | Wit/blauw/roze |
Gewicht | 20-40 gm |
Grootte | 40 x 15 cm, 41 x 16 cm |
Toepassingen:
Onze wegwerp schoenenbedekking, model nummer YH schoenenbedekking, zijn gemaakt van PP SMS PE CPE plastic materiaal en zijn perfect voor gebruik in een verscheidenheid van omgevingen.en komen in zowel anti-slip en normale opties.
Deze eenmalige schoenenbedekkingen zijn ideaal voor ziekenhuizen, laboratoria en de voedingsindustrie.Ze zijn ook geschikt voor thuisgebruik., in schoonkamers en tijdens bouwprojecten.
Onze wegwerpvoetbedekkingen zijn gecertificeerd door CE, ISO13485 en FDA. Ze zijn in een verpakking van 100 en zijn verkrijgbaar voor aankoop met een minimale bestelhoeveelheid van 50.000 stuks.De prijs varieert van 0 USD0,01 tot 0,03 USD per schoenenbekleding.
Onze schoenenbedekkingen zijn in een handige verpakking van 100 stuks per zak en 20 zakken per karton.000De levertijd is 30 dagen en de betalingsvoorwaarden kunnen T/T of L/C zijn.
Kortom, onze eenmalige schoenenbedekkingen zijn perfect voor elke gelegenheid die bescherming tegen besmetting vereist.en komen in verschillende opties zoals anti-slip of normaalBestel vandaag nog de jouwe!
Aanpassing:
Eenmalige schoenenbedekkingenHet product wordt geproduceerd in Henan, China. Het is gecertificeerd met CE en FDA.De minimum orderhoeveelheid is 50De verpakkingsgegevens omvatten 100pcs/zak en 20 zakken/karton. De levertijd is 30 dagen en de betalingsvoorwaarden zijn T/T of L/C.Het aanvoervermogen is 1,000De beschikbare kleuren zijn wit, blauw en roze. Het is geschikt voor gebruik in ziekenhuizen, laboratoria, voedselindustrie, en meer.stofdichtDe MOQ voor dit product is 50.000 stuks. Kies tussen anti-slip of normaal en krijg niet-herbruikbare schoenbeschermers die aan uw vereisten voldoen.
Ondersteuning en diensten:
Onze wegwerp schoenenbedekkingen zijn ontworpen om een barrière te bieden tussen schoenen en het milieu, waardoor de kans op verontreiniging wordt geminimaliseerd.Wij bieden technische ondersteuning en diensten om ervoor te zorgen dat onze klanten tevreden zijn met de kwaliteit en prestaties van ons productOns technische supportteam is beschikbaar om vragen of vragen over productgebruik, specificaties en prestaties te beantwoorden.We bieden ook trainingsdiensten aan om ervoor te zorgen dat onze klanten het product goed en effectief kunnen gebruikenDaarnaast verlenen wij onderhouds- en reparatiediensten indien nodig om ervoor te zorgen dat het product optimaal blijft functioneren.
Verpakking en verzending:
Verpakking:
Elke verpakking bevat 100 eenmalige schoenenbedekkingen.
Vervoer:
Dit product wordt in een doos van 10 verpakkingen, in totaal 1000 eenmalige schoenenbedekkingen per doos, geleverd.

Vragen:
V1: Wat is de merknaam van deze schoenenbekleding?
A1: De merknaam van deze schoenenbedekkingen is "Bedekkingsbedekkingen voor eenmalige schoenen".
V2: Wat is het modelnummer van deze schoenenbekleding?
A2: Het modelnummer van deze schoenbedekkingen is YH shoecover.
V3: Waar worden deze schoenenbedekkingen gemaakt?
A3: Deze schoenenbedekkingen zijn gemaakt in Henan, China.
V4: Zijn deze schoenenbedekkingen gecertificeerd?
A4: Ja, deze schoenenbedekkingen zijn gecertificeerd met CE en FDA.
V5: Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor deze schoenenbekleding?
A5: De minimale bestelhoeveelheid voor deze schoenenbedekkingen is 50.000 stuks.
V6: Wat is het prijsbereik voor deze schoenenbedekkingen?
A6: Het prijsbereik voor deze schoenenbedekkingen bedraagt USD 0,01-0.03.
V7: Hoe zijn deze schoenenbedekkingen verpakt?
A7: Deze schoenenbedekkingen zijn verpakt in 100 stuks per zak, 20 zakken per karton.
V8: Wat is de levertijd voor deze schoenbedekkingen?
A8: De levertijd voor deze schoenenbedekkingen is 30 dagen.
V9: Wat zijn de betalingsvoorwaarden voor deze schoenbedekkingen?
A9: De betalingsvoorwaarden voor deze schoenenbedekkingen zijn T/T en L/C.
V10: Hoe groot is het aanbod van deze schoenbedekkingen?
A10: De aanvoercapaciteit voor deze schoenenbedekkingen is 1,000Duizend stuks per maand.