-
Beschikbare Beschermende Slijtage
-
Beschikbare Beschermende Kostuums
-
Beschikbaar Beschermend Overtrek
-
beschikbare chirurgische toga
-
Geweven Stof van SMS de niet
-
Geweven stof van pp de niet
-
Beschikbare Isolatietoga
-
masker van het 3 vouw het Beschikbare gezicht
-
Beschikbare Laboratoriumlaag
-
Beschikbare Kimonotoga's
-
Beschikbaar Bedsheet-Broodje
-
Beschikbaar Haar Netto GLB
-
beschikbare schoendekking
CPE PP 40*15cm wegwerp schoenenbedekking voor de voedingsindustrie

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.
whatsapp:0086 18588475571
wechat: 0086 18588475571
Skype: sales10@aixton.com
Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.
xNaam van het product | beschikbare schoendekking | Grootte | 40 x 15 cm, 41 x 16 cm |
---|---|---|---|
Gewicht | 20-40gsm | Eigenschappen | Waterdicht, stofdicht, antistatisch, enz. |
Toepassing | Het ziekenhuis, Laboratorium, Voedselindustrie, Enz. | Certificaat | CE, ISO13485, FDA |
MOQ | 100,000pcs | OEM/ODM | Beschikbaar |
Markeren | Eenmalige CPE PP-schoenbedekkingen,40 x 15 cm wegwerp schoenenbedekkingen,Wegwerpschoenen in PP 40 gram |
Productbeschrijving:
Eenmalige schoenenbedekking, de perfecte oplossing voor degenen die een gemakkelijk te gebruiken, wegwerp, beschermende schoenenbedekking nodig hebben om hun voeten schoon en veilig te houden.en niet-irriterende materialenWe bieden twee verschillende soorten wegwerp schoenbedekkingen aan: anti-slip of normaal. Ze zijn verkrijgbaar in twee verschillende maten: 40*15cm en 41*16cm.Beide maten zijn verkrijgbaar in een verpakking van 100 stuks per zak of 2000 stuks per koffer..
We bieden OEM/ODM-service voor wegwerp schoenenbedekking.zodat u er zeker van kunt zijn dat onze wegwerp schoenenbedekkingen van de hoogste kwaliteit en veiligheid zijn..
Kenmerken:
- Naam van het product: eenmalige schoenenbekleding
- Toepassing: ziekenhuis, laboratorium, voedingsmiddelenindustrie, enz.
- Certificaat: CE, ISO13485, FDA
- Kleur: Wit/blauw/groen/geel
- MOQ: 100.000 stuks
- Kenmerken: waterdicht, stofdicht, antistatisch, eenmalig schoenbedekking, tegen vuil, antibacteriële, anti-slip of normaal gladwerend, ademend, enz.
Technische parameters:
Productnaam | Kenmerken |
---|---|
Eenmalige schoenenbedekkingen | Waterdicht, stofdicht, antistatisch, tegen vuil, antibacteriële, niet herbruikbare schoenenbeschermers |
Grootte | Toepassing |
40 x 15 cm, 41 x 16 cm | Ziekenhuis, laboratorium, voedselindustrie, enz. |
Certificaat | Kleur |
CE, ISO13485, FDA | Wit/blauw/groen/geel |
MOQ | Materiaal |
100,000 stuks | PP SMS PE CPE Kunststof |
Gewicht | Pakket |
20-40 gm | 100 stuks per zak, 2000 stuks per doos |
Toepassingen:
Eenmalige schoenenbedekkingen zijn ideaal om je voeten te beschermen tegen vuil, stof of water terwijl je onderweg bent.Het lichtgewicht en ademend materiaal maakt het comfortabel om te dragen en de niet-herbruikbare schoenenbeschermers helpen je voeten droog te houdenDe wegwerphoezen zijn gemaakt van hoogwaardige PP, SMS, PE, CPE en plastic materialen die een superieure bescherming en duurzaamheid bieden.De merknaam is eenmalige schoenenbekleding en deze is verkrijgbaar in wit.Het product is in de vorm van een verpakking, met een gewicht van 20-40 gram en is afkomstig uit Henan, China. OEM/ODM is ook beschikbaar.en niet-herbruikbare schoenenbeschermers, kunt u uw voeten urenlang veilig en beschermd houden.
Aanpassing:
Merknaam: eenmalige schoenenbekleding
Oorsprong: Henan, China
Gewicht: 20-40 gm
Grootte: 40*15cm, 41*16cm
Materiaal: PP SMS PE CPE Kunststof
MOQ: 100.000 stuks
Certificaat: CE, ISO13485, FDA
Kenmerken:Anti-slip of normale, eenmalige schoenenbekleding
Ondersteuning en diensten:
We streven ernaar om het hoogste kwaliteitsproduct en uitstekende service aan onze klanten te leveren.We bieden technische ondersteuning en service voor onze wegwerp schoenen dekken om ervoor te zorgen dat onze klanten onze producten met vertrouwen kunnen gebruiken.
Technische ondersteuning
Onze technische ondersteuning is beschikbaar om vragen te beantwoorden over onze wegwerp schoenen.We hebben een toegewijd personeel van ervaren professionals die hulp kunnen bieden met de installatie van het product, probleemoplossing en productonderhoud.
Klantenservice
We bieden een verscheidenheid aan opties voor klantenservice, inclusief telefoon, e-mail en live chat ondersteuning.en zijn beschikbaar om u te helpen met vragen, bezorgdheid of feedback die u mogelijk heeft.
Garantie en retourzendingen
Als u niet helemaal tevreden bent met uw aankoop, bieden we een retourbeleid van 30 dagen.
Verpakking en verzending:
Eenmalige schoenenbedekkingen worden verpakt in dozen van 100 of 200 stuks. De dozen worden vervolgens afgesloten met plakband voor een veilige sluiting.
De verpakkingen worden zorgvuldig verpakt en verzonden in dozen die zijn ontworpen om de strengheden van de verzending te weerstaan.
Vragen:
- QWat is de merknaam van het product?
Een:De merknaam van het product is eenmalige schoenenbekleding. - QWaar wordt het product gemaakt?
EenDe eenmalige schoenenbekleding is gemaakt in Henan, China. - Q:Wat zijn de voordelen van de eenmalige schoenenbekleding?
Een:De eenmalige schoenenbekleding is waterdicht, stofdicht, hygiënisch, eenmalig en heeft een sterke treksterkte. - QVan welke materialen zijn wegwerphoezen gemaakt?
Een:Eenmalig Schoenbedekking is gemaakt van polypropyleen niet-geweven stoffen. - QWat is de maat van de eenmalige schoenenbekleding?
Een:De eenmalige schoenenbekleding is verkrijgbaar in verschillende maten, variërend van 15 cm tot 40 cm.